fbpx
0%

Obsługa graficzna oraz konsulting profili na portalach społecznościowych dla Trainport


KLIENT:


W dzisiejszym dynamicznym świecie społeczności online, rola kreacji graficznej i filmu odgrywa kluczową rolę w przyciąganiu uwagi użytkowników na platformach takich jak Instagram i Facebook. W dobie krótkich i szybkich treści, jakość wizualna staje się decydującym czynnikiem w zdobywaniu uwagi docelowej grupy odbiorców. Kreatywne grafiki i filmy nie tylko wyróżniają się w zatłoczonej przestrzeni medialnej. Niejednokrotni przekazują również więcej informacji znacznie szybciej i atrakcyjnej niż tekst. Firma Trainport – pasjonaci fitnessu, zdrowego stylu życia i producenci innowacyjnego urządzenia do ćwiczeń Inercise – z którą od 2021 regularnie współpracujemy w wielu dziedzinach z branży marketingowej, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Razem opracowaliśmy już ponad 100 projektów graficznych, animacji (relacje, spoty na YT, rolki na instagrama) w różnych formach na potrzeby różnych kanałów social media. 

Nie ma skutecznej komunikacji bez wiedzy o odbiorcy


Dlatego początkiem współpracy zawsze jest analiza tego do kogo chcemy trafić. W przypadku kampanii opartej o praktyczne ćwiczenia, dużą ilość merytoryki i przede wszystkim szereg różnych zalet urządzenia – wszechstronność, mobilność, ochrona przed kontuzjami – nie jest to jednoznaczne. Z uwagi na wysoką estetykę, niewielkie rozmiary po złożeniu i gotowość do treningu w ciągu kilku sekund sprzęt doceni zabiegana, pracująca mama. Ta same zalety w połączeniu z gamą ponad 50 ćwiczeń oferujących trening całego ciała w różnych aspektach sprawności fizycznej będą czymś co przekona wielu zawodowych sportowców. Może mieć on również szerokie zastosowanie w rehabilitacji, a więc zainteresować się nim mogą również fizjoterapeuci i trenerzy personalni. W ten sposób, po dokładnej analizie, utworzyliśmy trzy marketing persony, dla których tworzyliśmy różne typy kontentu o odmiennym charakterze i kolorystyce. 

Posty statyczne 1:1


Marketing persona "Pracująca mama"

Marketing persona "Sportowiec"

Posty karuzelowe


Grupy posiadające większe doświadczenie i wiedzę na temat – sportowcy, trenerzy personalni, fizjoterapeuci – są wymagającą grupę docelową, która wymaga przede wszystkim dużej merytoryki. Na szczęście firmę Trainport tworzą pasjonaci i prawdziwi specjaliści w branży fitness, dlatego nigdy nie musieliśmy martwić się jakością wsadu merytorycznego. Naszym zadaniem było przedstawienie go w jak najatrakcyjnieszy sposób. Sposobem, który dobrze sprawdza się przy dużej ilości (zwłaszcza na platformach gdzie kluczową rolę odgrywa obraz, a my nie chcemy tworzyć z tematu np. rolki na instagramie) treści są posty karuzelowe. 

Videoposty


Dzięki swojej atrakcyjności i łatwości konsumpcji, wideoposty efektywnie budują świadomość marki oraz sprzyjają interakcji z docelową grupą odbiorców.

Rolki na instagramie


Rolki na Instagramie, Facebooku oraz YouTube’owe shortsy to jeden z najszybciej rozwijających się sposobów na zaznaczenie swej obecności w social mediach. Krótkie, dynamiczne formy wideo doskonale wpisują się w przemijającą uwagę internetowych użytkowników, oferując szybkie i przystępne przekazy. Dzięki nim marka może skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej, przyciągając uwagę za pomocą kreatywnych narracji wizualnych.

 

REGULARNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z TRAINPORT W ZAKRESIE


Nasza współpraca w Trainport to nie tylko posty na FB i rolki na instagramie. Regularnie współpracujemy przy ich realizacji ich świetnych pomysłów na rozwój firmy i świata biznesu. W ramach tej współpracy powstają:

Animacje reklamowe

Materiały drukowane

Projekt aplikacji mobilnej Trainport Dock

AGENCJA REKLAMOWA INDIVISUAL NA:


Play Cover Track Title
Track Authors