fbpx
0%

Spot promocyjny spektaklu "Wiosenna podróż"


KLIENT:


Nasza agencja od początku specjalizuje się w krótkich formach video na potrzeby promocji wydarzeń kulturalnych. Realizowaliśmy spoty promocyjne zarówno dla kameralnych koncertów jazzowych, festiwali muzycznych o zasięgu międzynarodowym. Spot promocyjny spektaklu Romana Komassy i zespół 5 Tanz Dimension Company był dla nas okazją do zmierzenia się z filmem, w którym pierwsze skrzypce gra ruch. 

Jak to zrobilśmy


W myśl zasady „mniej znaczy więcej” postawiliśmy na zasianiu w odbiorcy niedosytu, który skłoni go do wzięcia udziału w wydarzeniu. Największym wyzwaniem projektu był krótki czas jaki mogliśmy spędzić z obsadą na próbach oraz podczas kręcenia z mającej miejsce w Łodzi prapremiery spektaklu. Dlatego w krótkim spocie przeplatają się dwie narracje. Pierwsza, będąca szybką migawką kilku momentów spektaklu, oraz druga, której zadaniem jest sportretowanie obsady.

Kolejnym wyzwaniem był dobór muzyki. Na zbudowanie napięcia będącego namiastką emocji towarzyszącym godzinnemu spektaklowi, spot promocyjny ma zaledwie 40 sekund. Aby tego dokonać w spocie wykorzystaliśmy zmodyfikowany przez nas dłuższy utwór. Efekt końcowy jest spotkaniem najciekawszych elementów obrazu i dźwięku. 

AGENCJA REKLAMOWA INDIVISUAL NA:


Play Cover Track Title
Track Authors