fbpx
0%

Strona internetowa agencji marketingowej mediateqa


KLIENT:


STRONA INTERNETOWA JAKO ELEMENT WIZERUNKU FIRMY


Projekt strony internetowej dla agencji marketingowej MediateQa to element rebrandingu z okazji dziesięciolecia istnienia. Rebrandingu, który mieliśmy okazję przeprowadzić projektując nowe logo, a także odświeżając i ujednolicając identyfikację wizualną. Jako (obok social mediów) kluczowe medium komunikacji z klientem, strona internetowa była kluczowym elementem tej przemiany. 

Poprzednia strona internetowa została zaprezentowana w początkach istnienia firmy. W erze cyfrowej to wieczność.  Wielokrotnie zmieniały się trendy i standardy jakie powinna spełniać strona internetowa. W czasach gdy niejednokrotnie komunikacja z klientem zaczyna i kończy się w sieci strona internetowa staje się wizytówką, portfolio, miejscem promocji swoich dokonań, a także medium służącym do kontaktu. Dobra strona internetowa umożliwia przejście przez cały lejek sprzedażowy w jednym miejscu, w ciągu jednej wizyty. Strona internetowa to pozycja obowiązkowa na liście narzędzi marketingowych współczesnej firmy.

STRONA INTERNETOWA - obowiązek, który może być prosty i przyjemny


Poprzednia, mocno już nadgryziona zębem czasu wersja strony była w całości oparta na htmlu, co w skrócie oznacza, że jej edycja wymagała edycji, a co za tym idzie znajomości kodu. Prawdziwym kamieniem milowym dla wizerunku MediateQi w sieci jest wprowadzenie w ramach systemu WordPress wygodnego panelu administracyjnego, umożliwiającego wygodną edycję strony nawet za pośrednictwem telefonu. Umożliwienie dodawania wpisów na blogu oraz pozycji w portfolio wysyłając maila do strony? Bez czekania, logowania się na serwer lub kosztów posiadania administratora? Czemu nie.

Edytor strony zbudowany został przez nas z modułów i szablonów dzięki czemu każdą kolejną podstronę – obojętnie czy jest to wpis na blogu, opis oferty czy pozycja w portfolio – można szybko dodać skupiając się wyłącznie na tekstach, nagłówkach i materiałach multimedialnych. 

 

STRONA INTERNETOWA - prostota również dla klienta


Brak aktualnego certyfikatu SSL, brak responsywności, długi czas ładowania niektórych podstron, brak wielu przydatnych funkcjonalności takich jak galerie lightbox, filtry tematyczne czy newsletter z którego dowiemy się o nowościach na stronie sprawiały, że nawet osoby wiedzące o jej istnieniu niejednokrotnie rezygnowały z odwiedzin. 

Nowa strona internetowa została oparta o szczegółową analizę potrzeb klienta i zbudowany na jej podstawie układ funkcjonalny. Dodaliśmy wszystkie niezbędne funkcjonalności potrzebne do funkcjonowania nowoczesnej strony internetowej. Cała nowa strona internetowa została zbudowana responsywnie. Ruch pochodzący z urządzeń mobilnych stanowi obecnie większość aktywności w sieci, dlatego tak ważne jest aby przeglądanie strony internetowej było wygodne zarówno na ekranie komputera,  jak i na tablecie, czy za pomocą smartfona. 

Responsywny układ pozwalający na zapoznanie się z treścią strony w wygodny sposób na każdym urządzeniu. 

Blog firmowy na którym agencja zajmująca się komunikacją i content marketingiem nareszcie mogła się podzielić swoim dziesięcioletnim doświadczeniem w prosty sposób. 

Portfolio publikacji umożliwiające klientom zapoznania się z bogatym portfolio publikacji drukowanych MediateQi

Newsletter i formularz kontaktowy ułatwiający komunikację z nowymi klientami.

Więcej materiałów dotyczących naszej współpracy z MEDIATEQĄ:


AGENCJA REKLAMOWA INDIVISUAL NA:


Play Cover Track Title
Track Authors