fbpx
0%

Projekt strony internetowej. Tworzymy strony i sklepy internetowe. Od prostego landing page po skomplikowane serwisy internetowe


Jak tworzymy projekt strony internetowej?

Każdy projekt strony internetowej rozpoczynamy od przeprowadzenia dokładnej analizy potrzeb oraz konkurencji klienta. Badamy otrzymany wsad merytoryczny (szkice tekstów na stronę, zdjęcia i inne multimedia otrzymane od klienta) segregując i redagując go w sposób przyjazny zarówno dla ludzi jak i wyszukiwarek.

Na tej podstawie tworzymy szkielet funkcjonalny strony w którym ustalamy hierarchię informacji – sposób rozmieszczenia i skomunikowania ich ze sobą w taki sposób by utworzyć efektywny lejek sprzedażowy. Choć ten etap opiera się głównie na konstruowaniu map w formie diagramów, to jest on kluczowy do  zmaksymalizowania konwersji. 

Kiedy zakończymy pracę nad schematem strony nadchodzi czas na równoczesną pracą nad szablonem graficznym oraz optymalizację treści SEO – dobór fraz kluczowych, redakcję meta-tagów. To etap, który wyróżnia nas na tle innych agencji reklamowych ponieważ realizowany przez nas projekt strony internetowej możesz w każdej chwili obejrzeć, przeklikać, przeanalizować, Dzięki temu na bieżąco śledzisz postępy oraz w razie potrzeby wprowadzasz korekty, wspólnie z nami udoskonalając pierwotną wizję. 

Kiedy projekt strony internetowej jest gotowy pomagamy zaimplementować go na twoim serwerze, zainstalować certyfikat SSL oraz podpiąć domenę. W tej kwestii zawsze również możemy doradzić z jakiej opcji hostingu i zabezpieczeń strony powinieneś skorzystać. Abyś mógł cieszyć się swoją nową stroną, modyfikować i dodawać treści w łatwy i przystępny sposób opracowujemy dla Twojego projektu dedykowaną instrukcję obsługi, a jeżeli nie masz czasu na samodzielne dodawanie treści możemy zająć się również jej administracją w ramach support’u www. 

Co więc otrzymujesz zamawiając projekt strony internetowej?

Funkcjonalne UI przygotowane na bazie analizy potrzeb oraz stron Twojej konkurencji.

Autorski, wpełni responsywny graficzny projekt strony internetowej oparty na silniku WordPress.

Wstępną optymalizację witryny pod kątem SEO w zakresie redakcji treści, doboru fraz kluczowych, oraz metatagów.

Możliwość podpięcia narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics czy Faceobook Pixel, pozwalących na analizę ruchu oraz zachowań klientów.

Pomoc w wyborze oraz konfigurację hostingu, domeny, certyfikatu SSL.

Konfiguracje skrzynek mailowych oraz newsletterów w ramach Twojej domeny.

Dedykowaną instrukcję obsługi zawierającą dokładny opis oraz instrukcje graficzne na podstawie screen-ów z Twojej strony.

Możliwość skorzystania z naszej usługi administrowania, zarządzania, rozwoju oraz zabezpieczania strony – support WWW.

NASZE PROJEKTY STRON INTERNETOWYCH


Projekt strony internetowej PolSuper

Portfolio Web Design

Projekt strony internetowej dla PolSuper sp.z.o.o.

Projekt strony internetowej PolSuper sp.z.o.o. KLIENT: CELE Stara strona była niedostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, co powodowało ponad dziewięćdziesięcioprocentowy współczynnik odrzuceń. Mieliśmy do stworzenia responsywny układ będący atrakcyjny wizualnie i dopasowany do drukowanych materiałów reklamowych marki. Uporządkowanie oferty do dwóch typów klientów – biznesowego oraz prywatnego Skrócenie procesu zamówienia ...

Projekt strony internetowej mediateqa

Portfolio Web Design

Projekt strony internetowej agencji MadiateQa

Strona internetowa agencji marketingowej mediateqa KLIENT: STRONA INTERNETOWA JAKO ELEMENT WIZERUNKU FIRMY Projekt strony internetowej dla agencji marketingowej MediateQa to element rebrandingu z okazji dziesięciolecia istnienia. Rebrandingu, który mieliśmy okazję przeprowadzić projektując nowe logo, a także odświeżając i ujednolicając identyfikację wizualną. Jako (obok social mediów) kluczowe medium komunikacji z klientem, ...

Marketing 360 dla Trainport

E-commerce Trainport sp. z.o.o.

E-commerce trainport sp. z.o.o. KLIENT: Więcej niż e-commerce Firma Trainport to coś więcej niż wysokiej jakości sprzęt sportowy. To ludzie, którzy w dopracowywaniu detali dla swojego community nie uznają kompromisów. Coroczna organizacja Trainport Games -zawodów i corocznego święta fitnessu, promowanie zdrowego trybu życia poprzez szeroki, merytoryczny content marketing, Najwyższej jakości ...

Play Cover Track Title
Track Authors