fbpx
0%

Nasze jednorazowe zlecenia często przeradzają się w marketing 360. Tak po prostu się dzieje. Dlaczego?


My robimy marketing 360, Ty prowadzisz firmę.

Wyobraź sobie, że wprowadzasz na rynek nową markę. Ekscytacja sięga zenitu. Po ustaleniu strategii biznesowej z doradcą, przechodzisz płynnie do przekazywania wytycznych kolejnym osobom. Piszesz briefy bez wytchnienia. Do fotografa o scenografii sesji zdjęciowej. Później do grafika o kolorystyce i charakterze strony internetowej. Następnie do copywritera tłumacząc mu język grupy docelowej. Wszystko idzie jak w zegarku do czasu kiedy nie otrzymujesz odpowiedzi. Fotograf chciałby wiedzieć jaki układ strony proponuje grafik, ale grafik nie wie ponieważ nie zna ilości tekstu napisanego przez copywritera. Setki maili i dziesiątki siwych włosów później tworzycie co z czego nikt – a zwłaszcza Ty – nie jest do końca zadowolony. W międzyczasie konkurencja wyprzedza Cię, bo zleciła jednej agencji całą reklamę. Między czasie konkurencja wyprzedza Twoją markę, ponieważ zleciła reklamę i wszystko co z nią związane w formule marketing 360. 

Marketing 360 to oszczędność czasu i pieniędzy

Zapewniamy kompleksową obsługę marketingową i sprawną koordynację działań na każdym etapie rozwoju firmy. Jeśli słyszałeś kiedyś, że  marketing 360 zlecony na zewnątrz wymaga korporacyjnych budżetów zapomnij o tym. Dla nas marketing 360 to kompleksowa troska o Twoją markę. Konsultujemy całe podejście, łącznie z budżetem jaki chcesz przeznaczyć. W jego zakresie optymalizujemy działania, abyś mógł cieszyć się coraz lepszymi wynikami.

NASZE STAŁE WSPÓŁPRACE:


Portfolio Marketing 360

Marketing 360 Trainport sp. z.o.o.

Marketing 360 dla trainport KLIENT: ZAKRES: PAPIER FIRMOWY TECZKA a4 DRUKI OKOLICZNOŚCIOWE ROLLUP DRUKI WIELKOFORMATOWE POSTY STATYCZNE POSTY KARUZELOWE Posty animowane RELACJE REELS hasŁA reklamowe PROJEKT STRONY INTERNETOWEJ E-COMMERCE GOOGLE ADS APPLE STORE ADS ANIMACJE REKLAMOWE PREZENTACJE MULTIMEDIALNE LAYOUT APLIKACJI MOBILNEJ LET'S TEAM TOGETHER! To hasło ekipy Trainport – ludzi ...

Play Cover Track Title
Track Authors